Dzieci na weselu – jak się nimi zająć?

0
33

Dość częstym dylematem związanym z zapraszaniem gości na wesele jest kwestia dzieci. Czy one również mają być zaproszone z rodzicami, czy może jednak ich obecność będzie zbyt dużym kłopotem? Decyzja należy oczywiście do państwa młodych, jednak warto chyba przychylniej spojrzeć na obecność wesołej gromadki małych gości.

Dzieci na weselu

Przede wszystkim, dzieci mogą bardzo czynnie uczestniczyć w zabawie weselnej, jak i w samej ceremonii ślubnej. Można im przydzielić ważne zadania, jak np. podanie obrączek na specjalnej ozdobnej poduszce, obsypanie pary młodej oraz gości kolorowym konfetti, ryżem lub płatkami kwiatów, wręczanie upominków dla gości przy wejściu do sali weselnej i in.

Uroczy widok

Dzieci najczęściej podchodzą bardzo poważnie do powierzonej im roli i starają się wykonać zadanie jak najlepiej. Nie musicie martwić się tym, że będą zanadto rozrabiać. Będą przede wszystkim onieśmielone nową sytuacją oraz tym, że są w centrum zainteresowania. Dodatkową zaletą powierzenia dzieciom zadań specjalnych jest to, że wyglądają przy tym naprawdę uroczo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here