Ślub w odcieniach złota

0
31

Ślub w odcieniach złota to gwarancja niezwykłej efektowności kojarzącej się ze splendorem przyjęć na książęcych i królewskich dworach. A przecież każda Panna Młoda chce się poczuć w tym dniu jak prawdziwa królowa albo księżniczka. Dekoracje ślubne w kolorze złota, jak żadne inne podkreślą doniosłość tej uroczystości. Ten szlachetny kolor można wykorzystać do ozdobienia stołów i krzeseł, zadbać o nakrycia stołowe i zastawę ze złotymi motywami, wykonać złote wiszące ozdoby, bukiety na stołach, wizytówki wskazujące miejsca dla gości.

Ślub w odcieniach złota

Jeśli kolor złoty ma być barwą przewodnią ślubu i wesela, to warto zacząć już od zaproszeń z wykorzystaniem złotych motywów. Takie zaproszenia prezentują się bardzo efektownie i elegancko. Kolor złoty można łączyć z wieloma innymi barwami. Pięknie wygląda np. z granatem. Unikajcie połączenia z czerwienią, chyba że ślub planowany jest w Boże Narodzenie 🙂 Pamiątkowe upominki dla gości również można zapakować w złote kartoniki czy kopertki lub przewiązać złotymi wstążeczkami.

Oczywiście, złota nie może zabraknąć w ślubnych kreacjach Panny Młodej i Pana Młodego. Mogą to być tylko jakieś elementy, np. fragment sukni, koronkowy gorset, bolerko, buty, biżuteria albo bukiet.

U Pana Młodego najlepiej będą się prezentowały tylko złote dodatki, czyli np.muszka lub krawat, ozdoba w butonierce.
W odcieniach złota

Koloru złotego nie powinno zabraknąć również w kulinarnym menu. Doświadczony cukiernik potrafi wyczarować cuda z wykorzystaniem jadalnych płatków złota i innych złotych ozdób. Wspaniale prezentują się torty ze złotymi akcentami, ale również inne słodkości, np. muffiny, czekoladki, ciasteczka.

Złoty kolor przewodni

Jeśli zdecydujecie się na złoty kolor przewodni, na pewno dodacie całej uroczystości elegancji i blasku. Pamiętajcie, że złoty kolor bardzo dobrze komponuje się również z wieloma innymi barwami, np. z błękitem, delikatnym turkusem, ecru i innymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here