Szczęśliwej drogi już czas! czyli auta do ślubu

0
44

Motoryzacja i samochody to niby męskie sprawy… ale nie wtedy, kiedy chodzi o wymarzony pojazd ślubny! Żadna z Nas nie chciałaby zostać przywieziona do kościoła lub pod urząd stanu cywilnego byle jakim autem, musi być ono szczególne. Na szczęście mamy szeroki wybór możliwości!

Auta do ślubu

Jeżeli kochamy klasyczną elegancję to świetnym wyborem będą dla nas samochody z lat 80-tych, 70-tych, 60-tych i jeszcze starsze. Najczęściej wybieranymi modelami dostępnymi w wypożyczalniach są: nasze polskie „ Syrenki”, „Garbusy”, „Warszawy”, Trabanty. Uważa się, że do najpiękniejszych samochodów należą takie klasyczne egzemplarze jak: Rolls Royce Camargue 1979, „CITROEN” 11B, CITROEN B-11 CABRIO. W takim pojeździe młoda para będzie się czuła wspaniale, jak gwiazdy z dawnych lat. (Humphrey Bogart takiego wyboru by się nie powstydził)

Wiatr we włosach!

Jeżeli jesteście parą, która uwielbia samochody bez dachu i marzycie by właśnie takim pojazdem odbyć swą pierwszą podróż, są również ciekawe modele i dla was np. Peugeot 308CC . Dla tych którzy, naprawdę kochają sportowe samochody fantastycznym wyborem będzie Ferrari SA Aperta 599. Pięknie będziecie się również prezentować w Jaguarze XKR-S. Jesteście naprawdę rock and rolową parą ? Podjedźcie pod kościół motorem! A co, żyje się raz!

Jak prawdziwa księżniczka

Prawie każda z nas w dzieciństwie marzyła o ślubie jak prawdziwa księżniczka. Swojego księcia już masz i piękną suknię, brakuje Ci tylko karocy! Jest to jeden jedyny dzień, w którym możesz naprawdę poczuć się jak w bajce. Nie musisz pożyczać pojazdu od muzeum. Możesz spokojnie wynająć bryczkę i konie w stadninach lub firmach oferujących usługi ślubne. Wbrew pozorom wybór jest ogromny pośród: karoc, bryczek, i powozów.

Ozdoby na auto

Bez względu na to jaki pojazd wybierzemy warto go nieco przyozdobić. Obligatoryjna jest tabliczka „Młoda Para”, „Państwo Młodzi” albo „Just married”. Dobór kwiatów i reszty dodatków pozostawmy tym którzy się na tym znają czyli florystom. Nawet jeżeli kochasz układać własne kompozycje, nie ryzykuj! Specjaliści w tym zakresie najlepiej wiedzą, które z elementów jak upiąć, aby limuzyna ślubna wyglądała pięknie i żadna z ozdób nagle nie odpadła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here