Wesele w kolorze promiennej orchidei

0
121

Firma Pantone co roku wybiera kolor, który ich zdaniem będzie dominował przez następne 12 miesięcy. Pod uwagę brane są różne dane, takie jak przewidywane trendy w modzie oraz wystroju wnętrz. Z doświadczenia wiemy, że popularność danej barwy przekłada się również na częstotliwość jej wykorzystania jako koloru przewodniego na weselach i ślubach.

Promienna Orchidea

Kolor ten można równie dobrze nazwać żywym fioletem. Występuje w kilku odcieniach, od jasnego do mocno nasyconego. Ze względu na jego intensywność, proponujemy wykorzystywać ten kolor go raczej w formie akcentów niż dominującej barwy. Biel będzie dla niego idealnym tłem. Co myślicie o takim kolorze przewodnim Waszego ślubu? Zanim podejmiecie decyzję w tak ważnej kwestii, zobaczcie nasze inspiracje.

Promienny fiolet z pewnością pięknie będzie prezentował się we wszelkich akcentach florystycznych. Począwszy od bukietu, przez kwiatek wpięty w marynarkę Pana Młodego, skończywszy na kwiatowej dekoracji stołu weselnego. Fioletowe i purpurowe kwiaty są nadzwyczaj piękne i wspaniale kontrastuja z bielą sukni ślubnej.

Akcent kolorystyczny możecie również wziąć pod uwagę komponując weselne menu. Szczególnie desery oraz napoje są wdzięczne jeśli chodzi o nadawania im wybranego koloru. Jeśli nie reszta, to przynajmniej tort powinien nawiązywać do wybranej przez Was nuty kolorystycznej.

Wesele w kolorze promiennej orchidei- dodatki

Panny Młode rzadko rezygnują z tradycyjnej bieli ślubnej sukni, na rzecz innych kolorów. My też jesteśmy zdania, że biała suknia na ślubie nie ma sobie równych. Ale zachęcamy Was do eksperymentowania z dodatkami. Tutaj możecie postawić na jeden charakterystyczny kolor. Może właśnie promienna orchidea?

Pary Młode najczęściej wybierają przewodni kolor z myślą o dekoracjach oraz oprawie poligraficznej wesela. Dbają o to aby styl zaproszeń, menu, księgi gości, lampionów, kotylionów i baloników były jak najbardziej spójne. Warto o to zadbać, gdyż efekty wizualne tak starannie przemyślanej oprawy wesela są naprawdę niezapomniane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here