Wszystkie odcienie szarości czyli ślub na szaro

0
17

Kolor szary nie jest powszechnie uważany za radosny kolor, dlatego w stylizacjach ślubnych pojawia się dość rzadko. Wiele osób uważa go za smutny kolor, który nie pasuje do wesołej uroczystości jaką jest wesele. Mimo to, zachęcamy Was do eksperymentowania z szarościami wbrew panującym przekonaniom. 

Ślub na szaro

W końcu szary to kolor o wielu odcieniach, nie wszystkie są zimne i smutne. Możecie zdecydować się na suknię w kolorze złamanej bieli, delikatnie wpadającej w siną szarość – efekt bardzo retro vintage. Bywają szarości, które wpadają w zieleń (cieplejsze) oraz takie, którym bliżej do fioletu bądź błękitu (chłodniejsze). 

O ile suknia Panny Młodej w szarym kolorze może wydawać się kontrowersyjna, to z kolei szary garnitur Pana Młodego nie powinien nikogo dziwić. Co więcej, będzie wyglądał bardzo elegancko i szykownie, aczkolwiek nieco mniej oficjalnie niż garnitur czarny. Szare garnitury polecamy szczególnie latem, kiedy bywa upalnie i w czarnej marynarce można się dosłownie ugotować.

Dekoracje sali weselnej

Oprócz stylizacji, szary kolor możecie wyeksponować w dekoracjach sali weselnej. Jest to też kolor odpowiedni dla sukni druhen. Na ich tle Panna Młoda w tradycyjnej bieli będzie pięknie kontrastować i z pewnością się wyróżni, a o to przecież chodzi. 

Szare akcenty mogą także pojawić się w takich elementach jak bukiet ślubny lub tort. Jeśli będziecie mieć wątpliwości z jakich kwiatów skomponować bukiet aby mienił się odcieniami szarości, to pomyślnie o sukulentach. Wyglądają zjawiskowo w ślubnych bukietach. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here